Strona główna/Lear w Polsce/Legnica Technical Center

Legnica Technical Center

Legnica Design & Development CenterLear Corporation Engineering Poland oddział w Legnicy (Legnica Technical Center) współpracuje ze wszystkimi centrami rozwojowymi Lear na świecie, zaczynając od fazy koncepcji, po budowę pierwszych prototypów, walidację, aż po przekazanie dokumentacji wdrożeniowej oraz pełne wspracie dla oddziałów produkcyjnych w trakcie całego życia produktu (APQP). Centrum posiada zrobotyzowane stacje do spawania laserowego i MAG (135), dobrze wyposażoną narzędziownię do obróbki skrawaniem oraz wykwalifikowaną kadrę inżyniersko-techniczną. Dostarcza struktury nowej generacji, które pomagają spełnić cele ograniczenia masy i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne bez utraty wytrzymałości i parametrów bezpieczeństwa.

Podstawowe informacje:

  • Data uruchomienia: 2014
  • Pracownicy: 70 osób
  • Czym się zajmujemy: walidacja konceptu produkcyjnego podczas produkcji jednostkowej i małoseryjnej prototypów metalowych struktur do siedzeń samochodowych
  • Dostarczamy: prototypy nowych rozwiązań, struktury na testy i produkujemy pre-seryjne sztuki na próby technologiczne / rozruch seryjnego oprzyrządowania.
przesuń do początku strony