Autobezpieczeństwo

AutobezpieczeństwoZakres naszej działalności sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej odpowiedzialni za kwestie związane z bezpieczeństwem podróżowania samochodem. W programie AUTOBEZPIECZEŃSTWO dzielimy się swoją wiedzą byś mógł wpływać na bezpieczeństwo podróży, niezależnie czy jesteś kierowcą, czy pasażerem samochodu.

Każda podróż samochodem powinna być bezpieczna zarówno dla nas, jak i naszych pasażerów. Przed wyruszeniem w trasę powinniśmy ją dokładnie zaplanować, zadbać o stan techniczny pojazdu, upewnić się, że posiadamy trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę i w pełni zaopatrzoną apteczkę oraz niezbędne dokumenty. Podczas dłuższych tras pamiętajmy o zaplanowaniu odpoczynku dla kierowcy i pasażerów w miejscach, które umożliwiają bezpieczny postój, szczególnie, gdy podróżują z nami dzieci.

Bezpieczna podróż samochodem to przede wszystkim przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Każdy kierowca powinien zatroszczyć się o wnętrze samochodu i dostosowanie wyposażenia do aktualnych potrzeb. Przygotowaliśmy przewodnik po najważniejszych elementach związanych z dostosowaniem wyposażenia samochodu do potrzeb osób podróżujących.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w samochodzie:

przesuń do początku strony