Strona główna/Kariera/Oferty pracy/Inżynier Utrzymania Ruchu / Automatyk - szczegóły oferty
Drive Your Career

Inżynier Utrzymania Ruchu / Automatyk Nr ref. 271889

Ważność oferty
od 2019-12-10 do 2020-01-24
Miejsce pracy
Tychy
Dział
Utrzymanie Ruchu

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 22 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 48% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Dodatkowe świadczenia: bonus relokacyjny, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe

Twoim zadaniem będzie:

Na nowo utworzone stanowisko, w związku z nowymi projektami, poszukujemy Inżyniera odpowiedzialnego za uruchomienie nowego projektu (procesy automatyczne - spawanie, zgrzewanie, nitowanie, montaż)  i bieżący nadzór nad maszynami i ich optymalizacją. Raportowanie bezpośrednio do Kierownika UR (praca na 1 zmianę).

Zadania:

  • Systematyczna analiza problemów linii produkcyjnych, proponowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu kształtowania oraz ulepszania procesów, poprawy wydajności i standardów.
  • Identyfikowanie i proponowanie zmian poprawiających bezpieczeństwo, jakość produktu i ciągłość produkcji
  • Terminowe przeprowadzanie napraw i remontów urządzeń, usuwanie awarii
  • Analizy awarii maszyn i urządzeń, wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Współpraca przy odbiorach maszyn, oraz wdrażaniu i rozruchu linii produkcyjnych; kontakt z dostawcami oraz producentami maszyn
  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem
  • Planowanie, kontrola poziomu oraz zamawianie części zamiennych
  • Nadzór oraz tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn, raportowanie

Oczekujemy od Ciebie:

  • 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, doświadczenie w motoryzacji będzie dużym atutem
  • Praktycznej znajomości TPM, programowania PLC (preferowany Siemens), uprawnienia SEP
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem
  • Doświadczenie w procesie spawania automatycznego będzie plusem
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i orientacji na pracę zespołową

SEATING
SEATING
ELECTRICAL
E-SYSTEMS

Kontakt do oferty:

TYCHY STRUCTURES
ul. Serdeczna 40
43 - 100 Tychy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.lear.pl – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lear

PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE: If you desire a challenging work environment and want an opportunity to grow, please submit your CV.

Learn more about us at www.lear.com or www.lear.pl

przesuń do początku strony