Michał Ochojski

Kierownik działu Jakości - Tychy JITMichał Ochojski

Moją przygodę z firmą Lear Corporation w Tychach rozpocząłem w maju 2008 roku na stanowisku Analityk ds. Jakości w dziale Jakości zakładu JIT.
Jako wielki fan motoryzacji zawodową przyszłość chciałem związać z branżą motoryzacyjną o zasięgu międzynarodowym.
Firma, która była i jest w czołówce dostawców elementów wyposażenia wnętrza w branży motoryzacyjnej okazała się trafnym wyborem. Od samego początku byłem pod wrażeniem zastosowanych technologii, dobrej organizacji pracy, dbałości o szczegóły w każdym aspekcie, współpracy z największymi firmami w branży motoryzacyjnej (BMW, Mercedes, Jaguar, Land Rover itd.), ale przede wszystkim panującej świetnej atmosfery i zespołu.
Przez cały okres mojej pracy miałem możliwość rozwijać się w każdym obszarze działu Jakości zajmując szereg różnych stanowisk - od prowadzenia projektów jako Inżynier, po koordynację jako Lider Zespołów. Przez ostatnie dwa lata mojego zawodowego, zajmuje się kierowaniem całym Działem Jakości. Jest to praca wymagająca, ale i dająca bardzo wiele satysfakcji.
I co dla mnie najważniejsze, mam przyjemność pracować z świetnymi fachowcami, którzy są przede wszystkim fantastycznymi ludźmi.
Jako młody człowiek, mogę śmiało polecić firmę Lear jako bardzo dobre miejsce do rozwoju oraz rozpoczęcia kariery zawodowej.

przesuń do początku strony