Marzena Cymbalista

Kierownik Produkcji - JarosławMarzena Cymbalista

Pracuję w Lear Corporation Poland II w Jarosławiu od samego początku istnienia zakładu. W 2004 roku nazwa Lear niewiele mi mówiła. Byłam zarejestrowana w Urzędzie Pracy jako osoba poszukująca pracy. Moje córki chodziły do szkoły, byłam zainteresowana podjęciem pracy zawodowej. Urząd Pracy skierował mnie do wzięcia udziału w rekrutacji do nowo powstającej firmy należącej do branży automotive. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej zaproponowano mi stanowisko krojczego. W kwietniu 2004 roku wraz z garstką nowo zatrudnionych osób rozpoczęłam pracę w Learze. Z sentymentem wspominam tamten okres. Pierwsze miesiące naszej pracy to był czas intensywnych szkoleń i przyswajania dużej ilości informacji. Szkolili nas nasi doświadczani koledzy z Tychów. Na moich oczach powstawała nowa firma, wraz z moimi ówczesnymi kolegami cieszyliśmy się z pierwszego sukcesu, jakim było uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej poszyć Punto.

Od tamtego momentu minęło już ponad trzynaście lat, w tym czasie nie tylko kilkakrotnie awansowałam, najpierw na kierownika zmiany, później PO kierownika produkcji aż do kierownika całej produkcji. W życiu prywatnym dla mnie to był także intensywny czas, urodziłam trzecią córkę i ukończyłam studia magisterskie. Moja odpowiedzialność rosła wraz z awansami, dziś zarządzam ponad 2500 tysiącami pracowników. Z zakładu produkującego poszycia do niższej klasy samochodów przekształciliśmy się w zakład produkujący poszycia do marek premium, w większości skórzanych do takich modeli jak: Land Rover, Jaguar, BMW, Maserati, Alfa Romeo i Porsche - nasz najnowszy projekt.

Zarządzanie pracownikami to moje największe wyzwanie, ale także największa satysfakcja, bez ich codziennej ciężkiej pracy i zaangażowania zakład nie odniósłby sukcesu. Dziś jesteśmy największym zakładem nie tylko w Jarosławiu ale także w całym regionie, zatrudniamy około 3100 pracowników i w dalszym ciągu się rozwijamy realizując coraz bardziej ambitne projekty. Jestem dumna, że mogę być częścią zespołu pracowników, którzy tworzą „markę” Lear Corporation Poland.

przesuń do początku strony