Strona główna/Kariera/Nasze historie/Katarzyna Friedrich

Katarzyna Friedrich

Specjalista ds. Jakości

Katarzyna FriedrichNazywam się Katarzyna Friedrich, mam 25 lat i w progi Lear Corporation zawitałam z początkiem lipca 2016 roku. Jestem absolwentką wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Kończąc studia II stopnia rozpoczęłam poszukiwania stażu dla siebie. Jednym z pierwszych na jaki zaaplikowałam był właśnie staż w Lear Corporation. Przeszłam pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną i trafiłam do Działu Jakości Zakładu Metalowego (Structures) w Tychach. Staż odbywałam na projekcie DAIMLERA, a moim przełożonym był obecny Starszy Lider Jakości. Rozwijałam się pod okiem wielu doświadczonych i otwartych na szkolenie mnie pracowników Leara, dostawałam wiele samodzielnych zadań, poznawałam proces od wewnątrz, nie zza biurka. Już podczas stażu wiedziałam, że chciałabym zostać w Lear Corporation na dłużej.

Na około miesiąc przed zakończeniem rocznego stażu pojawił się wakat, bez zastanowienia postanowiłam wziąć udział w rekrutacji i tak zostałam Specjalistą ds. Jakości. Odpowiedzialna jestem za dwa projekty - FORDA oraz F54 (mini cooper- BMW). Mimo braku większego doświadczenia dostałam szansę. Jak powtarza manager mojego działu „teoria teorią, ale najważniejsze to learning by doing” - tego się trzymam i uczę się każdego dnia. Nie jest łatwo bo muszę / chcę sprostać wielu wyzwaniom, ale najważniejsze jest, żeby praca dawała satysfakcję i to właśnie udało mi się osiągnąć.

przesuń do początku strony