Strona główna/Kariera/Staże i praktyki/Co mi dał staż w Lear?

Co mi dał staż w Lear?

Katarzyna Słapa

Katarzyna Słapa

Dział / Zakład stażu: Zakupy / Tychy Trim
Aktualne stanowisko: Program / Commodity Buyer / Tychy Trim

Co mi dał staż w Lear?

Zawodowo - miałam okazję poznać dziedzinę, w której nigdy nie spodziewałam się, że będę pracować, a polubiłam ją na tyle, że pracuję już 7 lat i nie wyobrażam sobie pracy w innej branży niż automotive. Prywatnie - dużo asertywności.

Aneta Wierzbicka

Aneta Wierzbicka

Dział / Zakład stażu: Dział Personalny / Jarosław
Aktualne stanowisko: HR Business Partner / Jarosław

Co mi dał staż w Lear?

Staż w Lear Corporation w Jarosławiu wzmocnił we mnie poczucie własnej wartości, rozbudził we mnie ciekawość branży motoryzacyjnej i chęć jej dalszego poznawania. Po zakończonym stażu objęłam swoje pierwsze stanowisko w dziale HR, w którym mogłam rozwijać się zawodowo i realizować  ciekawe projekty oraz wykorzystywać praktycznie wiedzę psychologiczną zdobytą podczas studiów. Staż w Lear okazał się być cennym i budującym doświadczeniem. To był z pewnością doskonały start do dalszej kariery i rozwoju zawodowego.

Dominika Bojdoł

Dominika Łaskarzewska

Dział / Zakład stażu: Logistyka / Tychy Structures i Inżynieria / Tychy JIT & Foams
Aktualne stanowisko: Inżynier Procesu / Tychy JIT & Foams

Co mi dał staż w Lear?

Staż umożliwił mi poznanie całego Zakładu oraz procesów i operacji zachodzących pomiędzy Logistyką a Produkcją, a także pokazał jak wygląda zarządzanie procesem przez dział Inżynierii. Staż rozpoczęłam na ostatnim roku studiów dziennych, a moi przełożeni umożliwiali mi dopasowanie godzin stażu do grafiku studiów. Współpracowałam z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i zlecali mi zadania, dzięki którym nauczyłam się interesujących rzeczy. Staż pozwolił mi na zdobycie doświadczenia, a następnie objęcie stanowiska Inżyniera procesu. Jak najbardziej warto!

Paulina Cymbalista

Paulina CymbalistaDział / Zakład stażu: Jakość / Jarosław
Aktualne stanowisko: Młodszy Technik Jakości / Jarosław

Co mi dał staż w Lear?

Staż w Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. w Jarosławiu był dla mnie szansą na zdobycie pierwszego doświadczenia w dziale jakości w firmie automotive. Wsparcie kolegów i koleżanek w pierwszych dniach pracy motywowało mnie do zdobywania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań. Zdobyte podczas stażu doświadczenie ułatwiło mi zatrudnienie na stanowisku Młodszego Technika Jakości i stworzyło możliwość zarówno rozwijania kompetencji jak i podejmowania bardziej ambitnych wyzwań zawodowych.

Patrycja Machejek

Patrycja MachejekDział / Zakład stażu: Logistyka Zakładowa / Tychy Structures
Aktualne stanowisko: wciąż Stażystka w Logistyce / Tychy Structures

Co mi dał staż w Lear?

Na stażu w Lear Corporation codziennie uczę się czegoś nowego, przydatnego osobie zajmującej stanowisko logistyczne. Dzięki temu wiem, że nie marnuję czasu, a umiejętności nabyte tutaj wykorzystam w mojej przyszłej pracy.

Marcin Błażków

Marcin BłażkówDział / Zakład stażu: Jakość / Tychy Structures
Aktualne stanowisko: Inżynier Procesu / Legnica

Co mi dał staż w Lear?

Podczas stażu otrzymałem pierwszy projekt, przy realizacji którego stawiałem swoje pierwsze kroki związane z procesem zarządzanie jakością. Pamiętam, że przełożenie wiedzy zdobytej podczas okresu studiów na realia, z którymi miałem wówczas styczność było dla mnie nie lada wyzwaniem, ale jak widać sprostałem zadaniu, ponieważ w maju 2012 r. otrzymałem ofertę pracy w Lear Corporation Legnickie Pole jako Inżynier Jakości. Po sześciu latach w dziale jakości w ramach wewnętrznej rekrutacji rozpocząłem pracę jako inżynier procesu i jestem odpowiedzialny za nadzorowanie, analizowanie i optymalizowanie procesów wytwórczych w naszej organizacji. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyłem duże doświadczenie którym dzielę się podczas realizacji projektów optymalizacyjnych, przyczyniających się do zmian w naszej organizacji.

przesuń do początku strony