Strona główna/Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 105 wiadomości.

LEAR WSPIERA BEZPIECZEŃSTWO W TYCHACH

Lear Corporation Poland włączył się w kampanię profilaktyczną Odpowiedzialny Kierowca, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

09 Sierpnia 2012

NOWA INWESTYCJA

LEAR Corporation Poland II sp z o.o. uruchomi nowy zakładu produkcji metalowych konstrukcji foteli samochodowych na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Osiągnięcie pełnej zdolności produkcyjnej fabryki planowane jest na koniec 2014 roku.

25 Maja 2012

DNI KARIERY WE WROCŁAWIU

28 marca tłumy młodych ludzi odwiedziły stoisko Lear Corporation Poland na Dniach Kariery zorganizowanych na Politechnice Wrocławskiej. Poszukiwali pomysłu na rozwój swojej kariery zawodowej i rozważali możliwość podjęcia praktyk, staży lub pracy w obszarze automotive.

02 Kwietnia 2012

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

27.03.2012 wzięlismy udział w Dniach Kariery oraz Akademii Umiejętności w Katowicach. Przedsięwzięcia te są rokrocznie organizowane przez Aiesec i pozwalają na lepsze poznanie się pracodawców oraz studentów.

30 Marca 2012

Warsztaty dla studentów

22.11.2011 odbyły się warsztaty dla grupy 20 studentów uczących się głównie na ostatnim roku studiów licencjackich na kierunkach zarządzanie oraz finanse w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

28 Listopada 2011

Akademia Mistrza

W odpowiedzi na sugestie dozoru produkcyjnego udało nam się w sierpniu uruchomić cykl warsztatów dla mistrzów i brygadzistów Zakładu Lear w Jarosławiu. Pierwsze warsztaty już za nami. Bardzo cieszymy się, że wzięło w nich udział aż 47 osób, które odpowiadają za organizację pracy oraz zarządzanie grupami osób w naszym Zakładzie.

17 Października 2011

Kariera na Start 2011

Finał pierwszej edycji programu stażowego "Kariera na start".

22 Września 2011

Trenerzy wewnętrzni w Zakładzie w Jarosławiu – projekt uruchomiony.

Pod koniec marca Dział Personalny w Jarosławiu rozpoczął rekrutację osób, które obejmą funkcję trenerów wewnętrznych. W wyniku rekrutacji wyłoniliśmy 37 osób. Wybrane osoby zostaną objęte cyklem szkoleń, które rozpoczną się w czerwcu i będą trwały około czterech miesięcy.

09 Czerwca 2011

Miesiąc BHP

W marcu 2011 r. w Lear Corporation w Tychach służba BHP zorganizowała dla pracowników "Miesiąc BHP"- w miesiącu tym były organizowane konkursy tj: Konkurs wiedzy z przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, konkurs na stworzenie najlepszej analizy wypadku oraz najlepszą identyfikację problemu, konkurs PDCA. Dla dzieci zorganizowano konkurs plastyczny dotyczący tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

17 Maja 2011

przesuń do początku strony