Strona główna/Aktualności/Zakład w Jarosławiu zdobywcą nagrody Champions of Lear w kategorii Together We Win

Zakład w Jarosławiu zdobywcą nagrody Champions of Lear w kategorii Together We Win

12 Lipca 2019
kategoria:
Aktualności

W ogłoszonym po raz pierwszy w historii konkursie Champions of Lear 2019 dla wyróżniających się zakładów Lear na świecie pierwszą nagrodę w prestiżowej kategorii Together We Win otrzymał Zakład w Jarosławiu. To szczególne uznanie dla zaangażowania wszystkich pracowników w tworzenie kultury współpracy i troskę o wspólne miejsce pracy.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 27 czerwca 2019 w Southfield, USA - w głównej siedzibie Lear Corporation. Lear Jarosław reprezentowali: Andrzej Narolski - Dyrektor Zakładu, Teresa Filipek-Przybyłowicz - Menadżer HR oraz Klaudia Andrzejczyk - Specjalista d.s. Szkoleń Produkcyjnych. Przedstawiciele Zakładu odebrali gratulacje oraz pamiątkową statuetkę z rąk Raya Scotta - Dyrektora Generalnego Lear Corporation.

8 lipca 2019 był dniem wspólnego świętowania w Zakładzie w Jarosławiu. Podczas spotkania ze wszystkimi pracownikami, przy symbolicznym torcie, Dyrektor Andrzej Narolski podzielił się informacjami o przyznanym wyróżnieniu, podziękował za zespołowe i indywidualne zaangażowanie, podkreślając, że ta nagroda to efekt wspólnego wysiłku, ogromnej motywacji i chęci ciągłego ulepszania naszego środowiska pracy.

Champions of Lear

przesuń do początku strony