Strona główna/Aktualności/Róż i Błękit na zdrowie

Róż i Błękit na zdrowie

09 Grudnia 2020
kategoria:
Aktualności

Choć ten rok był inny niż wszystkie, to w Lear Corporation w Tychach cenimy wartość powiedzenia „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

WąsyPaździernik był zdecydowanie różowym miesiącem, który upłynął pod hasłem „Pink October” - Miesiąc Walki z Rakiem Piersi. Głównym celem naszej corocznej akcji było podniesienie świadomości (głównie) wśród Pań oraz podkreślenie wagi samobadania piersi. W kampanię edukacyjną zaangażowaliśmy aż 173 Panie i 12 Panów, zebraliśmy 159 staników w ramach akcji reCYCling oraz otrzymaliśmy ponad 110 selfie od pracowników Tyskiego Lear.

Listopad natomiast jawił się w błękitach i był porą na to, aby zwiększyć samoświadomość Panów w zakresie zdrowia prostaty. Wystartował konkurs na motto miesiąca, a zwycięskie hasło to: „Raz na rok badaj KROK”. Podczas trwania akcji pojawiały się cyklicznie instrukcje dotyczące profilaktyki i badania prostaty, nie brakło też stanowisk do selfie z wąsami - znakiem akcji Movember. Otrzymaliśmy 36 selfie z wąsem lub brodą a 69 osób wzięło udział w akcji GROW a MO & MoSelf.

Pink Wąs

przesuń do początku strony