Strona główna/Aktualności/Lear na 8. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

Lear na 8. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

20 Czerwca 2018
kategoria:
Aktualności

      W dniach 7-8 czerwca br. w Jaworzu odbyło się jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dedykowanych zagadnieniom HR, czyli 8. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym, organizowane przez AutomotiveSuppliers.pl

      W edycji 2018 wzięło udział  ponad 150 przedstawicieli z branży.  Elementem wyróżniającym to wydarzenie jest program oraz prelegenci - osoby kreujące polityką personalną. Jest to jedyne spotkanie, podczas którego występują wyłącznie osoby związane z branżą motoryzacyjną, prezentujące rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych organizacjach. Agenda spotkania obfitowała również w prezentacje i panele dyskusyjne dotyczące wyzwań dla działów HR. Program Forum HR w sektorze motoryzacyjnym obejmował najciekawsze studia przypadków, przygotowane i przeprowadzone przez szefów HR kluczowych firm branży motoryzacyjnej działających na terenie Polski. Również przedstawicielki naszej firmy, Monika Bargieł - Dyrektor HR i Aneta Długopolska-Mikonowicz - Key Account Manager, zaprezentowały temat związany z zarządzaniem różnorodnością, jako szansą na pozyskanie i utrzymanie talentów w organizacji.

      Uczestnictwo w forum jest dobrą okazją do poznania ciekawych case studies, zidentyfikowania trendów, jak również do wymiany opinii i doświadczeń w gronie praktyków. Wydarzenie to jest także inspiracją do wprowadzenia zmian i usprawnień w organizacji, w oparciu o prezentowane pomysły oraz, co nie mniej ważne, utwierdzenie się w przekonaniu, że stosowane narzędzia oraz inicjatywy podejmowane w naszej firmie zmierzają w dobrym kierunku.

 

przesuń do początku strony