Strona główna/Aktualności/Lear Corporation Poland na wiosennych Targach Pracy w Rzeszowie!

Lear Corporation Poland na wiosennych Targach Pracy w Rzeszowie!

30 Marca 2018
kategoria:
Aktualności

13 marca tego roku odbyła się w Rzeszowie dziesiąta edycja tłumnie odwiedzanych przez studentów
i absolwentów wyższych uczelni targów pracy Absolvent Talent Days. Po raz trzeci przedstawiciele działu HR, Logistyki oraz Inżynieringu spotkali się z potencjalnymi kandydatami do pracy w Lear Corporation Poland.

Nasze stoisko, z pięknie wyeksponowanym fotelem przednim Porsche TOP-S Gold budziło ogromne zainteresowanie, a pracujący w zakładzie Lear w Jarosławiu specjaliści szczegółowo odpowiadali na pytania dotyczące zakresu obowiązków i zadań na oferowanych stanowiskach.

O możliwość zatrudnienia w Lear pytali nie tylko studenci z Polski, wśród osób zainteresowanych naszych zakładem dało się zauważyć wielu obcokrajowców, potwierdzających znajomość marki Lear na świecie
i jej renomę. Uwagę zwracała również prestiżowa statuetka Top Employer, którą mogliśmy się pochwalić jako jedyny pracodawca obecny w tym dniu na targach.

Na targach Absolvent Talent Days byliśmy po raz trzeci i przekonaliśmy się, że jesteśmy firmą postrzeganą jako zaufany pracodawca i organizacją, z którą wielu młodych ludzi chciałoby związać swoją przyszłą karierę zawodową.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać w Rzeszowie i zapraszamy na  Uniwersyteckie Targi Pracy, które odbędą się  11 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wspólnie z przedstawicielami zakładu Lear w Mielcu będziemy prezentować kulturę organizacyjną oraz przedstawiać aktualne oferty pracy obu zakładów. Potencjalni kandydaci będą mogli uzyskać niezbędne informacje dotyczące wymaganych kwalifikacji oraz zostawić swoje CV.

Dzięki naszej obecności na targach wszyscy zainteresowani będą mieć możliwość poznania specyfiki produkcji naszych zakładów a także zobaczyć gotowe wyroby schodzące codziennie z linii produkcyjnych zakładów w Jarosławiu i Mielcu.

Nasze stoisko będzie można znaleźć w głównej hali wystawienniczej zorganizowanej na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego w budynku A0 przy ul. Pigonia 1, w godzinach 9.00-15.00.

Do zobaczenia na targach!

przesuń do początku strony