Strona główna/Aktualności/Kolosalne znaczenie kompetencji

Kolosalne znaczenie kompetencji

10 Lipca 2018
kategoria:
Aktualności

Niemal 150 uczniów wzięło udział w III i IV edycji warsztatów „Kolosalne znaczenie kompetencji”. Pod okiem profesjonalistów z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (LSSE), Biura Karier PWSZ w Legnicy oraz firm będących partnerami Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego - między innymi Lear Corporation poznawali, jak połączyć wiedzę, umiejętności i postawy, żeby łatwiej, sprawniej i skuteczniej odpowiadać na oczekiwania pracodawców przy realizacji powierzonych zadań.

We wtorek 5 czerwca w IV edycji warsztatów uczestniczyło 64 uczniów z Gimnazjum nr 4 w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach i Gimnazjum nr 4 przy III Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie.  Warsztaty składały się z trzech ćwiczeń: „Budowa wieży”, „Budowa mostu”, „Rysowanie abstrakcji”. Uczestnicy - podzieleni na grupy - przez kilka godzin wykonywali zadania powierzone im przez trenerów. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami planowania, szybkiego podejmowania decyzji i pracy w zespole.

Wcześniej 29 maja w warsztatach wzięło udział 55 uczniów szkół branżowych i technicznych: Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy, Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie, Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczone Europy w Polkowicach.  Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty.

Warsztaty ze strony Lear Corporation Poland w Legnicym Polu prowadzili: Katarzyna Rybka oraz Olena Piziorska z Działu Personalnego.

przesuń do początku strony