Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w Lear Corporation w Tychach

Dzień Dziecka w Lear Corporation w Tychach

09 Czerwca 2023
kategoria:
Aktualności

W minioną niedzielę - 4 czerwca 2023 r., na terenie zakładu Lear Corporation w Tychach, mieliśmy okazję spotkać się z niecodziennymi, zdecydowanie wyjątkowymi gośćmi, którymi były Dzieci naszych pracowników. 

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka, zorganizowaliśmy konkurs plastyczny „Eko samochód przyszłości” dla dzieci naszych pracowników. Nagrodą dla wszystkich uczestników było zaproszenie do zakładu Lear w Tychach, gdzie dla dzieci czekały liczne atrakcje.

W niedzielę odwiedziło nas 201 dzieci wraz z opiekunami, które miały okazję zwiedzić zakład JIT i Structures, a następnie spędzić miło czas w strefie dodatkowych atrakcji. Wśród atrakcji było malowanie twarzy, balony, foto-budka, ścianka do zdjęć z naszymi fotelami i poczęstunek dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszył się autorski pomysł działu CI JIT - kolejka AGV, nazwana  „Learobusem”. O dobry humor naszych gości dbali animatorzy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego szczególnego dnia. Bez Was, Waszej pomocy i zaangażowania nie udałoby się stworzyć tak miłej atmosfery i wywołać uśmiechów na małych i dużych buziach.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony dzień.

Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka 2023

przesuń do początku strony