Strona główna/Aktualności/100 SERC NA 100 LAT LEAR

100 SERC NA 100 LAT LEAR

14 Grudnia 2017
kategoria:
Aktualności

100 serc 100 lat Lear - plakatW 2017 roku minęło 100 lat od założenia Lear Corporation. To wyjątkowy jubileusz, który hucznie obchodziliśmy we wszystkich zakładach Lear na całym świecie. Pracownicy zakładów w Tychach z tej okazji zorganizowali wyjątkową akcję, by upamiętniła tę datę świętując ją z tymi, którzy na co dzień wyjątkowo potrzebują wsparcia i naszej obecności.

Od wielu lat nasi pracownicy pomagają podopiecznym fundacji Śląskie Hospicjum dla dzieci. W tym roku szczególnie chcieliśmy wesprzeć powstające w Tychach wyjątkowe miejsce - dzienny ośrodek opieki Świetlikowo i spełni wielkie marzenie małych Mieszkańców i ich Opiekunów: sfinansowa zakup oceanicznego akwarium, które mogłoby sta się domem Nemo i jego wesołej kompanii. Skalkulowany koszt przedsięwzięcia był zbyt wysoki dla Świetlikowa i marzenie zostałoby odłożone na półkę, gdyby nie pracownicy Lear i akcja „100 serc na 100 lat Lear”. W dniu uroczystych obchodów stulecia ogłosiliśmy akcję sprzedaży cegiełek-serduszek, które od strony graficznej zaprojektował nasz pracownik - Tomek Solecki.

Całkowity dochód miał by przeznaczony na realizację wielkiego marzenia małych Pacjentów. Odzew przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dzięki wsparciu Dyrekcji Zakładów w Tychach, indywidualnych darczyńców oraz zespołów, które organizowały zbiórkę środków udało nam się zebra znacznie więcej niż planowaliśmy. Cała kwota została przekazana do Świetlikowa. Wiemy, że akwarium już powstaje i mamy nadzieje, że wkrótce będziemy mogli pokaza Wam efekt końcowy prac.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf 100 serc na 100 lat Lear - plakat 2017-12-14 8.3MB pobierz plik: 100 serc na 100 lat Lear - plakat

przesuń do początku strony