Piotr Pełech

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu na kierunku administracji. Już podczas studiów rozpocząłem poszukiwania pierwszej pracy.

Moja przygoda z Lear rozpoczęła się w październiku 2012 od stażu w Dziale Personalnym.

W trakcie trwania stażu przy wsparciu zespołu uczyłem się i pracowałem, dzięki czemu zdobyłem cenne doświadczenie zawodowe. Otrzymywałem odpowiedzialne i samodzielne zadania, co pozwoliło na rozwinięcie umiejętności nabytych w czasie studiów.

Jednym z moich największych „stażowych” wyzwań była organizacja charytatywnego meczu dla bardzo chorego syna naszej koleżanki z działu jakości. Tak duże przedsięwzięcie mogło odnieść sukces tylko za sprawą zaufania, jakim mnie - młodego pracownika obdarzono oraz wsparcia ze strony kolegów i koleżanek, którzy bardzo mi pomogli. Organizacja tego meczu była świetną okazją do poznania wielu pracowników zakładu z różnych działów, co więcej dała możliwość zaprezentowania moich umiejętności organizacyjnych w praktyce.

Jeszcze podczas trwania stażu otrzymałem propozycję pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, którą z radością przyjąłem. Bardzo doceniam także fakt, jaki stwarza mi firma poprzez możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, co ja jako młody specjalista bardzo doceniam.

W pracy w Lear bardzo cenię sobie dobrą atmosferę pracy. W zakładzie spotykam się z ludźmi, którzy są chętni do pomocy, życzliwi i wiem, że mogę na nich liczyć.

Praca w Dziale Personalnym jest dynamiczna, zróżnicowana, daje ogromne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Jest to praca bardzo odpowiedzialna, w której trzeba sprostować wielu zadaniom. Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji. Dostarcza ciągłych wyzwań co motywuje do działania i ciągłego doskonalenia.

Powrót

Piotr Pełech
Specjalista ds. kadr i płac

Jarosław