Patrycja Woźny

Po ukończeniu studiów inżynierskich na kierunku logistyka na Politechnice Śląskiej wzięłam udział w programie stażowym dla studentów i absolwentów „Kariera na start”. Zgłosiłam swoja kandydaturę na stanowisko stażysty do działu logistyki w Lear Corporation i tak zaczęła się moja przygoda z firmą. Po 3 miesiącach stażu zaproponowano mi pracę na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki.

Znalezienie pracy w zawodzie na kilka miesięcy po ukończeniu studiów i to w międzynarodowej korporacji poczytuję jako wielki sukces. Jest to dla mnie szansa na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w gronie specjalistów. 

Praca w Dziale Logistyki jest dynamiczna i pełna nowych wyzwań, które są do zrealizowania dzięki przyjaznej atmosferze i pracy zespołowej. Każdy służy dobrą radą i wsparciem. Zdobyłam już wiele praktycznej wiedzy i mam nadzieję na dalszy rozwój w Lear Corporation. 

Niewątpliwym atutem firmy jest jej otwartość na młodych ludzi, nierzadko świeżych absolwentów, czego sama doświadczyłam. Szereg szkoleń wprowadzających oraz wsparcie doświadczonych kolegów czyni początki kariery zawodowej zdecydowanie prostszymi.

Powrót

Patrycja Woźny
Specjalista ds. Logistyki

Tychy JIT