Patrycja Ogonowska

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalizacji Logistyki.

Pod koniec pierwszego roku studiów magisterskich podjęłam 3-miesięczny staż w Lear Corporation Poland II Sp. Z o.o. Oddział w Legnickim Polu w Dziale Logistyki. Studiowałam dziennie, więc nie było łatwo pogodzić staż ze studiami, ale z pomocą wykładowców jak również Kierownika Działu udało się. Pod koniec stażu dostałam propozycję pozostania w firmie na stanowisku Referent ds. Logistyki. Dzięki temu mogłam w jeszcze większej mierze rozwijać swoje umiejętności
i zainteresowania.

W tej chwili pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki i do moich obowiązków należy m.in. kontakt z klientami i dostawcami, utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów, zarządzanie zamówieniami materiałów, rozwiązywanie problemów dotyczących dostaw materiałów, szacowanie ryzyka związanego z dostawami i dostawcami oraz tworzenie planów produkcyjnych. Cenię sobie pracę w miłej atmosferze i z osobami, które zawsze służą mi pomocą.

Dzięki pracy w Lear nabywam coraz większego doświadczenia, a także mogę korzystać z różnych szkoleń.

Powrót

Patrycja Ogonowska
Specjalista ds. Logistyki

Legnica Metals