Mielec

Adres:

  • ul. Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec
  • tel. 17 788 04 42
  • rekrutacja_mielec@lear.com

Dojazd z Tarnowa

Po minięciu mostu przez Wisłokę na kolejnych dwóch rondach jedź prosto. Trzymając się cały czas tej ulicy będziesz mijał światła przy stacji paliw BP, wiadukt i kolejno ustawione światła w centralnej części miasta (na wszystkich jedziesz prosto). Wyjeżdżając z terenu zamieszkałego jedziesz cały czas dwupasmową ulicą i powoli zbliżasz się do części przemysłowej miasta. Na rondzie oznajmiającym, że jesteś już na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park w Mielcu jedź prosto. Od ronda trzecia firma po lewej stronie to właśnie nasz zakład.

Dojazd z Rzeszowa

Na pierwszym rondzie skręć w prawo w ulicę Partyzantów. Następnie na rondzie oznajmiającym, że jesteś już na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park w Mielcu ponownie skręć w prawo. Od ronda trzecia firma po lewej stronie to właśnie nasz zakład.

Dojazd z Dębicy

Przejedź pierwsze duże skrzyżowanie ze światłami prosto. Na następnych światłach (przy stacji paliw BP) skręć w prawo. Wjedziesz na wiadukt i będziesz mijał kolejno ustawione światła w centralnej części miasta (na wszystkich jedziesz prosto). Wyjeżdżając z terenu zamieszkałego jedziesz cały czas dwupasmową ulicą i powoli zbliżasz się do części przemysłowej miasta. Na rondzie oznajmiającym, że jesteś już na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park w Mielcu jedź prosto. Od ronda trzecia firma po lewej stronie to właśnie nasz zakład.

Dojazd z Tarnobrzega

Na pierwszym rondzie skręć w lewo. Mijasz przejazd kolejowy i cały czas trzymasz się tej drogi. Na rondzie oznajmiającym, że jesteś na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park w Mielcu skręć w lewo. Od ronda trzecia firma po lewej stronie to właśnie nasz zakład.

Dowiedz się więcej o zakładzie...

Interaktywna mapa dojazdu